Populære produkter
-
Julie Sandlau Luna ring sølv rhodineret med hvid månesten
kr. 0,00 -
Nordahl Baroque perlevedhæng i forgyldt
kr. 500,00 -
Dåbsramme Prinsesse, tin stor
kr. 675,00 -
Skrin – Min første hårlok/tand, fortinnet cirkustog
kr. 395,00 -
Georg Jensen Bernadotte barneske, sølv
kr. 1.400,00 -
Blossom vedhæng til øreringe i guld med 42 diamanter
kr. 13.300,00 -
Garmin Vivomove Style smartwatch armbåndsur i guldfarvet aluminium med blush pink nylon rem
kr. 2.719,00 -
OLE LYNGGAARD Hjerte ring 18 kt guld med 15 brillanter i alt 0.29ct TW.VS – blank
kr. 44.280,00
TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke

kr. 4.795,00
Super flot dykkerur fra Tissot der er vandtæt til 30 ATM. Uret har skruekrone og bagkasse. Urskiven er en flot sort farve med chronograf, daot, selvlysende visere og time markeringer.Lænken er med safety-lock og dykkerudvidelse, så den kan gå uden på en d … læs mere her
Beskrivelse
TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke Varefakta
- Navn: TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke
- Pris: kr. 4000.00
- Mærke: Tissot
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke for kun kr. 4000.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke fra Tissot
TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke fås sammen med en masse andre varer lige her i shoppen i den altid eftertragtede varekategori Herreur med lænke. Der følger også lovpligtige 14 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke hos onlineshoppen Guldsmed Østergaard, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg går mange på jagt efter deres mål, og der er det oplagte valg denne vare. Køber du varer online kan priserne findes lavere end i butikker- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
TISSOT Seastar 1000 chronograf armbåndsur med sort skive og lænke kun kr. 4000.00
Husk at når du køber varer i webshops, er du stillet lidt bedre, end hvis du handler i en fysisk butik. Produkter der handles i en dansk shop, skal have 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, der findes også shops, der er endnu bedre og giver mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og det bevirker, at du med få klik kan finde det bedste tilbud, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Du kan oven i købet gøre det i løbet af nul-komma-fem med din smartphone eller tablet. Du får også en anden stor fordel, når du shopper online, og det er du slipper for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.
Anmeldelser