Populære produkter
-
Julie Sandlau Luna ring sølv rhodineret med hvid månesten
kr. 1.290,00 -
Nordahl Baroque perlevedhæng i forgyldt
kr. 400,00 -
Dåbsramme Prinsesse, tin stor
kr. 675,00 -
Skrin – Min første hårlok/tand, fortinnet cirkustog
kr. 350,00 -
Georg Jensen Bernadotte barneske, sølv
kr. 1.400,00 -
Mads Z Bond armbånd i sølv
kr. 650,00 -
Garmin Vivomove Style smartwatch armbåndsur i guldfarvet aluminium med blush pink nylon rem
kr. 2.749,00 -
Blossom vedhæng til øreringe i guld med 42 diamanter
kr. 13.300,00
Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model

kr. 0,00
Smuk og funklende Georg Jensen Aurora ring i 18 kt. rosaguld med brillantslebne diamanter. Denne model er smal og fås også i mellem og stor.Ringen er 1,5 mm bred.Str. 48 – 53 er med 0,25 ctStr. 54 – 60 er med 0,26 ctSmuk og funklende Georg Jensen Aurora r … læs mere her
Beskrivelse
Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model Varefakta
- Navn: Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model
- Pris: kr. 9975.00
- Mærke: Georg Jensen
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model for kun kr. 9975.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model fra Georg Jensen
Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model er ret populær blandt alle vores varer i onlineshoppen i den altid eftertragtede varekategori Aurora. Der følger også lovpligtige 14 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model online hos webshoppen Guldsmed Østergaard, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du shoppe løs efter lækre varer, og der kan klikkes køb på produktet er på siden. Ved at købe dine varer i en webshop sparer du penge- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.
Georg Jensen Aurora ring i 18 kt rosaguld med diamanter, smal model kun kr. 9975.00
Hvis du shopper online, får du andre fordele, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Varer som er købt i en dansk webshop, skal have returret i 14 dage. når du har handlet dine varer, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere det er slet ikke ualmindeligt, at få 30, 60 eller 90 dages returret i dag. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og prissammenlignen er let at foretage, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. I onlineshoppen er der ingen kø det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så er det aldrig mere ubehaget ved at stå alt for tæt i en kø til kassen.
Anmeldelser