Populære produkter
-
Nordahl Baroque perlevedhæng i forgyldt
kr. 400,00 -
Dåbsramme Prinsesse, tin stor
kr. 675,00 -
Skrin – Min første hårlok/tand, fortinnet cirkustog
kr. 350,00 -
Julie Sandlau Luna ring sølv rhodineret med hvid månesten
kr. 1.290,00 -
Mads Z Bond armbånd i sølv
kr. 650,00 -
Georg Jensen Bernadotte barneske, sølv
kr. 1.400,00 -
Sif Jakobs Portofino øreringe i forgyldt med brune/gule CZ
kr. 749,00 -
Garmin Vivomove Style smartwatch armbåndsur i guldfarvet aluminium med blush pink nylon rem
kr. 2.749,00
OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter

kr. 24.900,00
Smuk og fortryllende BoHo ring fra OLE LYNGGAARD COPENHAGEN i 18 karat rødguld med akvamarin 9×13 mm og 3 brillanter i alt 0,02 ct. TW. VS.Smuk og fortryllende BoHo ring fra OLE LYNGGAARD COPENHAGEN i 18 karat rødguld med akvamarin 9×13 mm og 3 brillanter … læs mere her
Beskrivelse
OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter Varefakta
- Navn: OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter
- Pris: kr. 24900.00
- Mærke: Ole Lynggaard
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter for kun kr. 24900.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter fra Ole Lynggaard
OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter er en af de håndplukkede varenumre her i shoppen i varegruppen Brands > Ole Lynggaard > BoHo. Det er ren luksus at få lovpligtige 14 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb din vare. Mange er udmærket klar over, at man køber din OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter ved den velkendte shop Guldsmed Østergaard, der altid har et stort udvalg af populære varer. I det store udvalg af varer finder du noget for alle, deriblandt også denne vare. Når der handles i webshop kan priserne findes lavere end i butikker- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.
OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter kun kr. 24900.00
Køber du varer online, får du andre fordele, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Dansk lov kræver af webshoppen, at de skal give dig 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, og nogle webshops har valgt at give mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. Derudover har du et meget større udvalg, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan endda gøre det på alle tider af døgnet, så længe du er online. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at være afhængig af at nå at handle i butikkens åbningstid. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.
8 reviews for OLE LYNGGAARD BoHo 18 kt. guld ring med akvamarin og 3 brillanter