Populære produkter
-
Julie Sandlau Luna ring sølv rhodineret med hvid månesten
kr. 1.290,00 -
Nordahl Baroque perlevedhæng i forgyldt
kr. 400,00 -
Dåbsramme Prinsesse, tin stor
kr. 675,00 -
Skrin – Min første hårlok/tand, fortinnet cirkustog
kr. 350,00 -
Georg Jensen Bernadotte barneske, sølv
kr. 1.400,00 -
Mads Z Bond armbånd i sølv
kr. 650,00 -
Garmin Vivomove Style smartwatch armbåndsur i guldfarvet aluminium med blush pink nylon rem
kr. 2.749,00 -
Sif Jakobs Portofino øreringe i forgyldt med brune/gule CZ
kr. 749,00
ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem

kr. 1.109,40
About Vintage er et kvalitetsur, som fortæller en fantastisk historie og kan købes til en fornuftig pris.About Vintage 1969 er et elegant armbåndsur i et tidløst design med lækker italiensk læderrem. Uret er med København skyline på bagkassen og er yderme … læs mere her
Beskrivelse
ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem Varefakta
- Navn: ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem
- Pris: kr. 1849.00
- Mærke: About Vintage
- Prisgaranti: Ja
- Fri Fragt: Ja
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem for kun kr. 1849.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem fra About Vintage
ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem er en af de førende varer her på shoppen, og ligger i den godt sælgende kategori Herreur med rem. Det er ren luksus at få lovpligtige 14 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem i webshoppen Guldsmed Østergaard, der giver dig det store udvalg af de produkter du leder efter. Vi har håndplukket varerne og blandt dem er der helt sikkert noget for dig, og der er det oplagte valg denne vare. Når du handler online er varerne billigere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
ABOUT VINTAGE 1969 armbåndsur Ø 39 mm i guldfarvet stål med hvid skive og sort læderrem kun kr. 1849.00
Alle de tilfælde, hvor online webshops frister dig til at købe varer, er der bedre fordele, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Lovgivningen dikterer min. 14 dages returret. når du har handlet dine varer, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere det er slet ikke ualmindeligt, at få 30, 60 eller 90 dages returret i dag. Husk også på, at du online har et kæmpe udvalg, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, på tværs af forskellige webshops. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Mange har allerede fundet glæde ved at købe online og slippe for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, så vælg det, der passer bedst til dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over køen er der slet ikke, når du handler online, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.
Anmeldelser